Szeptemberben újra Templomok Éjszakája

Közreadta Pető István, kedd, 2014, július 8 - 21:29

Szeptember közepén országszerte újra sok templom várja nyitott kapukkal és különleges programokkal a látogatókat. A Templomok Éjszakája rendezvényt ezúttal Nyitott Templomok Napja néven szervezik meg. Egyházközségünkben szeptember 21-én, vasárnap délután kerül sor erre a rendezvényre. Igyekszünk idén is érdekes, változatos programokkal készülni, ugyanakkor az állandóságra is törekszünk: Ebben az évben is szeretnénk régi fotókat bemutatni az egyházközség történetéből - a vezérmotívum a búcsú és a szentélyek lesznek. Ezért kérünk mindenkit, akiknek van ilyen témájú (búcsú Jászfényszarun vagy máshol; templomunk, kápolnáink, útmenti keresztek) régi fotója, juttassa el Zsámboki Sanyi bácsinak a sekrestyébe. Örömmel veszünk más témájú régi, egyházi vonatkozású fényképet. A képeket természetesen digitalizálás után visszajuttatjuk. Segítségüket előre is köszönjük!